Kanal Kiralama

Kanal KiralamaTUES Akademi, kurumların uzaktan eğitim vermelerine olanak sağlayan bir Tekrar Yap Uzaktan Eğitim hizmetidir.

Öğrenciler ve profesyonel çalışanlar, Tekrar Yap Veri Merkezi üzerinde kurulmuş olan uzaktan eğitim ve sanal sınıf uygulamaları ile daha hızlı, daha aktif ve daha donanımlı bir eğitim alma şansına sahip oluyorlar.
.

Tekrar Yap online Eğitim ortaokullar için Milli Eğitim Bakanlığına uygun müfredatla geliştirip Türkiye’nin her köşesine aynı kalitede eğitim olanağı sunarak eğitimde fırsat eşitliği için çalışıyoruz. Daha fazla öğrenciye ulaşıp, çocuklarımıza ve ülkemize daha güzel yarınlar oluşturabilmek için birlikte çalışabileceğimiz, hedeflerimize omuz omuza ulaşabileceğimiz, Türkiye’nin her yerindeki öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliğini sunmamızda bize destek olacak bayilerimizi arıyoruz.


Teknolojik gelişmelerin hayatımıza getirdiği en büyük kolaylıklardan birisi online eğitimler. Bu sayede hayat tarzımıza uygun bir şekilde kendimizi geliştirmeye devam edebiliyoruz.

ingilizce öğrenme ile ilgili olarak konuyu değerlendirdiğimizde online eğitimlerin avantajlarını daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Neden İngilizceyi internet üzerinden öğrenmeliyiz?

Gelişen teknolojiler İngilizce eğitimi konusunda karşımıza çıkan bir çok zorluğu aşmamıza yardımcı oluyor, peki İngilizce öğrenirken karşımıza çıkan bu 5 zorluk nedir ve online eğitim almak bunları aşmamıza nasıl yardımcı oluyor, gelin birlikte inceleyelim:

1- Zaman sizin lehinize işliyor, aleyhinize değil

Kurslarda veya okullarda eğitim almak için harcadığınız zamanı bir düşünün. Ders alacağınız yere gitmeniz, arabanızı park etmeniz ya da toplu taşımada harcadığınız zaman, ders aralarında kaybettiğiniz vakit hesaba katıldığında gün içersinde belki 2 saatten daha fazla bir zaman kaybediyorsunuz.

Basit bir hesapla diyelimki hafta 3 günden 3 aylık bir eğitim alıyorsunuz bu durumda hayatınızdan 72 saat yolda veya hazırlık süresinde geçiriyorsunuz. Bu hesabı bir yıla vurduğumuzda kaybedilen zaman neredeyse 300 saati geçiyor. Peki bu 300 saati İngilizce eğitiminizde kullandığınız takdirde daha verimli ve hızlı bir şekilde eğitiminizi tamamlayamaz mısınız? Bu anlamdan online eğitim alarak bu zamanı kendi lehinize kullanabilirsiniz.

2- Her zevke uygun bir çalışma ortamı

Küçük basık sınıflar ve dersliklere elveda diyebilirsiniz. Evinizin rahatında ya da internet bağlantısı olan herhangi bir yerden çalışma imkanı, günün istediğiniz saati, ister gece ister gündüz derslere girebilme şansı. Kendiniz rahat hissettiğiniz bir ortamda alacağınız eğitimlerin sizde daha kalıcı bir bilgi birikimi yarattığını göreceksiniz.

3- İhtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş bir kurs

İngilizce öğrenirken en önemli konulardan birisi seviyenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim almaktor. İngilizce seviyenizi öğrenerek nasıl bir çalışma içerisine girmeniz gerektiğine karar verebilir ve buna uygun bir çalışmayı seçebilirsiniz.

4- Hepsi bir yerde

All, absolutely all the resources you need to learn, reinforce and practice your English, are in the same place just when you need them. On the Internet you can find countless sources and support tools for every need, it’s like having all encyclopedias, games, and the world in general in the palm of your hands.

Bütün kaynakları bir arada bulabilme şansına online eğitimler ile kavuşacaksınız. Platform içerisindeki materyaller tek bir adresten ulaşma imkanı. Kullanılması gereken bütün araçlara online bir şekilde erişim ve konulara toplu bir bakış sayesinde kendinizi geliştirebileceğinize inandığınız pratikleri yapma şansı.

Online eğitim hakkında hala şüpheleriniz mi var?

Tekrar Yap Online Eğitim danışmanları ile görüşerek konu ile ilgili daha fazla bilgi alın ve diğer kurslar ile arasında farkları değerlendirin.


Whatsapp Bilgi