Sıkça Sorulanlar

Tekrar Yap Online, farklı mekânlardaki öğrenci ve öğretmenin ses, görüntü ve doküman paylaşımı yapabildiği çağımızın en modern interaktif eğitim modelidir. Tekrar Yap Online, internet üzerinde oluşturulan sanal sınıflarda yapılır.
Tekrar Yap Online; öğrencilerin okul derslerindeki ve sınavlardaki başarısını artırmak için MEB’in müfredatına göre hazırlanmış eğitim materyallerinin, binlerce içeriğin ( konu anlatımı, çalışmalar, testler, videolar, belgesel, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı gelişmiş bir uzaktan eğitim platformudur.
Bu platformda oluşturulan sanal sınıflara giren öğrenciler, alanlarında uzman öğretmenler tarafından verilen “Canlı Dersler”e katılarak öğretmenlerine soru sorabilir ya da öğretmenlerinin sorduğu sorulara aynı şekilde cevap verebilir.
Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden Tekrar Yap Online’ na girip eğitim alabilirsiniz.Zamanınızı verimli bir şekilde kullanırsınız. Yolda, trafikte vakit kaybetmezsiniz.
Tekrar Yap Online da 365 gün, 24 saat eğitim imkânına sahip olursunuz. Tekrar Yap Online’ la evinizin konforunda eğitim alırsınız. Canlı derslere katılarak ücretsiz eğitim materyallerine sahip olursunuz.
Etkili ve yetkin bir psikolojik danışma ve rehberlik hizmeti alırsınız.
– Derste öğrendiklerini evde istedikleri kadar tekrar edebilirler.
– Sesli ve animasyonlu konu anlatımları, çalışmalar, çözümlü sorular, deneyler, belgeseller ve ödevler sayesinde konuyu daha iyi anlarlar.
– Binlerce soruluk testleri çözerek başarılarını artırabilir ve sınavlara hazırlanabilirler.
– Çalışmalarındaki başarı durumunu ayrıntılı şekilde raporlayabilirler.
– Öğretmenlerinin gönderdiği ödevlere, sınavlara ve dokümanlara ulaşabilirler.
– Derslerle ilgili en kapsamlı içeriğe en uygun fiyata sahip olabilirler.
– Çocuğunuzun bilgisayar başında eğitici ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesini sağlayarak onu zararlı sitelerden koruyabilirsiniz.
– Çocuğunuzun ne kadar çalıştığını görebilir, test ve sınavlardaki başarısını takip edebilirsiniz.
– Çocuğunuzun etkileşimli etkinlikler, ödüllü yarışmalar ve eğitsel oyunlarla derslerden kopmadan, eğlenerek öğrendiğini gözlemleyebilirsiniz.
– Çocuğunuzun öğretmenleriyle iletişim kurabilir, çocuğunuza onlar tarafından atanan ödev ve dokümanları takip edebilirsiniz.
– Çocuğunuzun istediği her yerde, istediği konuyu, istediği kadar tekrar etmesi sayesinde çocuğunuza daha etkili ve daha ekonomik öğretim imkânı sunabilirsiniz.
Tekrar Yap Online’ na üye olduğunuzda Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman öğretmenlere evinizin sıcak ve rahat ortamında ulaşmış olursunuz.
Tekrar Yap Online da “Arka Sıra” yoktur. Tüm öğrenciler aynı eğitimi alır ve aynı ilgiyi görür. Tekrar Yap Online’ na 7/24 ulaşabilirsiniz.
Tekrar Yap Online da dikkatinizi dağıtacak unsurlar bulunmadığı için derse tam anlamıyla odaklanabilirsiniz.
Tekrar Yap Online da dersler daha verimlidir. Dersler sunum şeklinde önceden hazırlandığı için sıradan bir dersteki gibi öğretmenin tahtaya yazmasını beklemez, tahtadakini defterinize geçirmek için vakit kaybetmezsiniz. Dersle ilgili size sunulan dokümanları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Tekrar Yap Online da izlediğiniz canlı dersin videosunu izleyebilirsiniz. Tekrar Yap Online , ulaşımda kaybedeceğiniz zamanı size kazandırır. Yol, yemek gibi ekstra masraflardan tasarruf etmenizi sağlar.
Canlı dersler internet üzerinden yapıldığı için derslere katılmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayarınızın olması yeterli. Bir hoparlör ve basit bir kulaklık edinerek derslere katılıp öğretmenlerimize canlı bir şekilde soru sorup öğretmenlerimizin sordukları sorulara cevap verebilirsiniz.

YERLİ YAZILIM e-Eğitim-Uzaktan Eğitim , Canlı Ders-Webinar-Sanal Sınıf, online toplantı,dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir.
Öğrenci merkezli, Fırsat eşitliği sunan, Geniş öğrenci kitlesine eğitim hizmeti sunabilen TUES.

 • Zaman ve mekandan bağımsızdır.

 • Coğrafi ve bölgesel engelleri ortadan kaldırır.

 • Gelişmiş araçlarla ders işleme imkanı sağlar.

 • Eğitim ve Öğretim ortamına 7/24 erişim olanağı sağlar.
  Tek tıkla Türkiye'nin her yerine Kurslar ve Öğretmenler için Sanal Sınıf Yazılımı 

  Kolejler, kurslar ve öğretmenlerimiz için özel hazırladığımız YERLİ YAZILIM TUES ile canlı ders, webinar, sanal sınıf, online toplantı, dijital eğitim ve ders yönetim sistemine hakim olarak öğrenci merkezli, fırsat eşitliği sunan, geniş öğrenci kitlesine uzaktan eğitim verebilirsiniz.

  • Okullar için kurumsal sınıf online eğitim çözümü.

  • Bireysel eğitmenler ve Kurslar için uygun maliyetli sanal sınıf çözümü.

  • Sınav ve Değerlendirmelere Sahip Uzaktan Eğitim Sitesi

  • Ödevler Özelliğine Sahip Uzaktan Eğitim Sitesi

  • Anket Özelliğine Sahip Uzaktan Eğitim Sitesi

  • İçerik Dostu Uzaktan Eğitim Sitesi

  • Dosyalar deposu. Tüm video&dosyalarınızı tek bir yerde saklayın.

  http://tuesplatform.tekraryap.com/Whatsapp Bilgi